Як молодь Кропивницького розуміє європейські цінності?

19.05.2018
19.05.2018

У суботу, 19 травня Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування запрошує молодь - студентів, активістів, молодих підприємців, - на захід, що проходитиме з нагоди Дня Європи.

Початок заходу - об 11.00. Запрошуємо команди учасників від навчальних закладів - по 4-5 осіб у команді.
Обіцяємо цікаве та продуктивне спілкування, багато корисної та актуальної інформації, а також приємну та дружню атмосферу.

Мета заходу - підняти усвідомленість теми участі молоді у розвитку громади із використанням європейських цінностей через окреслення складнощів і можливостей, пов'язаних з темою, а також ознайомити суспільні групи, зокрема, молодь із життєвою ситуацією інших суспільних груп, у співпраці з якими можливо вибудовувати зв'язну політику. Таким чином захід сприятиме закладенню грунту для співпраці та мотивації учасників діяти для втілення у життя спільного бачення, випрацюваного під час "Світового кафе".


Адреса Центру: вул. Велика Перспективна, 15\7 - перший поверх (навпроти бібліотеки ім. Чижевського, поруч із офісом копанії "Київстар").
Фейсбук сторінка Центру за посиланням.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Анна .Майстер ліричного пейзажу
Щіро дякую, за такі теплі спогади, про нашого тата! Велика подяка команді КОХМ , а також Тетяні Олександрівні за…
Вікторія .Релакс Выходной
Вы правы, Ирина. Информация взята с социальных сетей - вот так народ бестолково размещает "анонсы". Думает, мы телепаты…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Таня, в комментариях люди пишут, что зоопарк закрыт