Незвичайні пригоди показали сільським малюкам артисти "Аеліти"

12.06.14, 13:31

Днями зразковий колектив – студія хореографічного мистецтва «Аеліта» відділу сім*ї та молоді спільно з Кіровоградським районним будинку культури провели справжнє дитяче свято. Учні садочків та шкіл Бережинки, Созонівки, Балашівки, Первознанівки та Кіровограду з захоленням переглянули дитячу виставу «Незвичайні пригоди».


Головна героїня вистави за день до канікул від своїх лінощів розгубила всі букви з книжок, лихі казкові герої робили усе, щоб у казколандіїї панував хаос і канікули не настали, але завдяки глядачам та добрим персонажам героїня казки – дівчинка Оля, разом з Карлсоном, Картою, Пепі, Мері Попінс, Червоною Шапочкою та Буратіно врятували Казколандію і всі букви повернулися, а разом з ними гарні закінчення казок і розпочалися літні канікули.

Глядачі активно підтримували улюблених персонажів, завзято брали участь в ігрових завданнях та допомагали добрим героям.. В інтерв*ю на вулиці, після завершення казки діти розповіли, що їм дуже сподобалася вистава і вони б задоволення переглянули б ще вистави, в яких грають їх однолітки. Варто зауважити, що це вже 8 хореографічна вистава студії, сюжети та постановки до яких, створює керівник колективу Олександра Ткаченко.


До речі в серпні Зразковий колектив «Аеліта» проводить набір дітей від 3 до 16 років. 29 серпня о 17.00 запрошуємо усіх бажаючих на набір до клубу сімейного та дитячого дозвілля, що по вул. Чміленка, 89 (Дзержинського,89). 30 серпня о 12.00 до клубу по вул. Куроп*ятникова, 29. На Ваші питання залюбки відповість керівник студії за телефоном 0667929444


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона
Сергей .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
Являюсь регулярным посетителем ресторана (уже даже скидочную карту выдали). Так вот, мои впечатления - готовят…