Чарівний Сад з'явиться у самому серці Кіровограда

17.05.15, 12:00

Протягом тижня, починаючи з 15 червня, затишний дворик кафе Марракеш перетвориться у Чарівний Сад.... Тут, у затишному дворику буде проходити чудовий фотопроект для дорослих і дітей, який організовує Baby Service – служба прокату дитячих товарів за підтримки Jane&Vika Creative Group.

фото діток із проекту BabyPhotoDay
фото діток із проекту BabyPhotoDay
Звичайно ж, фотопроектом у нашому місті вже нікого не здивуєш. Чому ж саме цей привернув нашу увагу? Як і завжди, ми з тими людьми, хто пропонує щось справді цікаве, оригінальне і якісне! Партнер Baby Service у Кіровограді Леся Тараненко організовує подібні заходи не вперше, і кожного разу ці проекти оригінальні, яскраві,проходять на високому рівні і не залишають байдужими жителів нашого міста. Ось і зараз щосереди в салоніBaby Service проходять фотосесії найменших моделей – діток від народження до рочку.

фото діток із проекту BabyPhotoDay
фото діток із проекту BabyPhotoDay
Не можна не відмітити й того, що на відміну від більшості проектів, які проводяться фотографами-початківцями, з метою напрацювання досвіду, клієнтури, фотографом проекту Чарівний Сад буде людина, яка реклами вже давно не потребує. Знайомтесь – Катерина Красильнікова! Її роботи вже давно прикрашають обкладинки кіровоградського журналу "Ланруж", криворізького глянцю FRESH. Саме її фото ви бачили зі своїх телеекранів, вболіваючи за кіровоградську команду Майданс на чолі з Сашком Лещенком. Саме її хочуть бачити своїм весільним фотографом кіровоградські наречені, і тому її суботи уже розписані на все літо.

фото діток із проекту BabyPhotoDay
фото діток із проекту BabyPhotoDay
Сама ідея фотопроекту досить незвична. Подібного у нашому місті ще ніхто не робив. Це буде дійсно казковий сад, у якому квіти і рослини живуть у зовсім неочікуваних місцях, по сусідству з чарівними істотами! Так-так, інтрига :) Звичайно ж, втілити таку задумку у життя може лише справжній чарівник. І ми впевнені, дизайнер-декоратор Ірина Левицька перевершить найсміливіші сподівання! Усі її роботи – результат безлічі дрібниць: від загальної ідеї до найменших деталей.

А ще вас чекає наше привітне кафе "Марракеш", де тато зможе, насолоджуючись спокоєм та прохолодним напоєм, зачекати своїх дівчат-моделей, доки їм не наскучить позувати, а дітлахи поласують смачним морозивом чи тістечком! Тож раді запросити вас на цей чудовий захід. Вартість фотосесії - 300 грн. Дізнатися подробиці та записатись можна на сайті або за телефонами (050)1061532, (097)7386534. До зустрічі! Раді будемо зустрітися з вами!


PlanA - Майбутне варто планувАти

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Частный зоопарк в селе Озера
Сегодня ездили в зоопарк, он закрыт и неизвестно когда откроют. Я думаю что в этом году туда не стоит ехать, раз…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день !Да,псориаз лечат на озере,некоторые получают небольшое облегчение,у других людей более прогрессивное…
Юра .Голубые озера
Есть ли домики для отдыха на голубых озёрах если можно номер телефона