​Громадський майданчик "Gogle87"

Категории: Тематические клубы, Арт-студии

Кропивницький, вул. Гоголя,87

Громадський коворкінг-простір "Gogle87" у Кропивницькому відкрили переселенці зі Слов'янська та Сєвєродонецька. Майданчик працює на другому поверсі будівлі, що розташована за адресою вулиця Гоголя, 87. Тут проводяться численні заходи - безкоштовні для дітей і дорослих, це місце зустрічі різних людей, розповідає голова Слов'янського культурного центру "Задзеркалля" Олександр Кашлаков.

За його словами, проєкт започаткували спільно з Сєвєродонецькою молодіжною радою. Він розрахований на громадських діячів, освітян, працівників культури. У коворкінг-просторі влаштовуватимуть освітні та розважальні івенти (заходи), безкоштовні навчальні курси, творчі майстеркласи, командні, настільні, інтелектуальні ігри тощо.

"Сучасний коворкінг зламає стереотипи про сірі робочі будні. Саме тут ви зможете комфортно працювати, навчатися, ділитися власними досягненнями, відпочивати та знаходити однодумців. Також молодь, підприємці, громадські діячі зможуть безкоштовно користуватися оргтехнікою, проводити зустрічі та робочі обговорення в затишному просторі", – говорить Олександр Кашлаков.

За його словами, "Слов'янському культурному центру "Задзеркалля" уже понад 20 років. Це організація, яка займається культурними проєктами, проєктами розвитку молоді, громадських ініціатив та екології. Через російське вторгнення команді центру довелося переїхати у Кропивницький, де вони й вирішили продовжити свою справу.

Коворкінг-простір розташований за адресою: вулиця Гоголя, 87. Працює щодня з 10 до 22:00. За словами Олександра Кашлакова, під час повітряної тривоги громадський майданчик зачинятимуть – разом з відвідувачами йтимуть в укриття.

Тож, слідкуйте за оголошеннями про події у їхньому ТМ-каналі https://t.me/gogle87- реєструйтеся і приготуйтесь дивуватись та дивувати!

Неймовірна енергія громадянської співдії та згуртованості, заряджена новими компетенціями та можливостями!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!