​Тарифи на тепло для населення у громадах Кіровоградщини залишились на рівні попереднього сезону

03.01.22, 16:11

Теплопостачальні підприємства України вже отримали з державного бюджету 22,03 млрд грн субвенції на компенсацію різниці в тарифах, з них понад 400 мільйонів гривень компенсації за різницю в тарифах на тепло отримають бюджети Кропивницької, Долинської, Олександрійської та Світловодської громад Кіровоградщини. - йдеться у повідомленні Кіровоградського РВ АМУ.

В рамках виконання між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України Кропивницька територіальна громада отримала 309 мільйонів гривень, Світловодська – 49,7 мільйона гривень, Долинська – 29 мільйонів гривень, Олександрійська – 30,5 мільйона гривень.

«Це ті кошти, які дали нам можливість розблокувати рахунки теплокомуненерго, реструктурувати штрафні санкції, які ми отримали рік тому. Таким чином теплокомуненерго може сьогодні управляти фінансовими потоками і гарантувати тепло в нашому місті», - повідомив під час Сергій Кузьменко, міський голова Олександрії під час засідання виконавчого комітету.

Очікується, що за рахунок цих коштів підприємства зможуть майже вдвічі зменшити заборгованість за спожитий протягом попередніх опалювальних сезонів природний газ, що стабілізує фінансово-економічну ситуацію галузі держави.

«Борги перед підприємствами ТКЕ накопичувалися протягом багатьох років, проте проблема залишалася не розв’язаною, але цьогоріч ми розпочали процес. По-перше, визначено механізм реструктуризації боргів; по-друге, верифіковано та компенсовано різницю в тарифах. 22, 03 мільярдів гривень вже — на рахунках громад. Гроші будуть спрямовані на погашення частини боргу за газ», – прокоментував ситуацію Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Асоціація міст України очікує продовження конструктивного діалогу з Урядом щодо реалізації інших умов Меморандуму, виконання яких забезпечить безперебійне постачання мешканцям громад тепла і гарячої води протягом усього опалювального сезону 2021-2022 років.

(за матеріалами АМУ)Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!