Вперше у Кіровограді - золоті голоси Європейської опери

26 окт. 2013 г.
26 окт. 2013 г.

Золоті голоси європейської опери "Tenors BEL'CANTO" дадуть перший концерт на Кіровоградщині у Світловодську (25-го жовтня), а вже потому приїдуть із концертом в обласний центр, де і вистпулять польські тенори у суботу 26-го жовтня о 16.00 у Кіровоградському театрі..

Польський колектив "Tenors BEL'CANTO", члени якого носять почесне звання "Золоті голоси Європейської опери", виконують класичні твори із італійської, німецької, іспанської, польської, української опери і оперети, а також світові хіти сучасної популярної музики. У складі колективу - Василь Понайда (тенор), Роман Трохимук (тенор), Тарас Голова (тенор), Роман Антонюк (баритон).



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!