Всесвітній День Кота: Святкуймо разом!

15.03.2014

Екологічний центр, відділ мистецтв обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. Д. Чижевського, Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин “БІМ” запрошують усіх бажаючих яскраво відзначити Всесвітній День Кота!


У суботу, 15 березня 2014 року з 14.00 в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського протягом дня відбудеться благодійна акція “Березневий блюз”. Ми прагнемо привернути увагу громадськості до проблем безпритульних тварин, а також зібрати кошти для допомоги Муркам і Барсикам, які опинилися на вулиці.

В рамках акції на вас чекає багато різноманітних заходів:
-  благодійний ярмарок;
- конкурс “Містер і міс “Мяу”;
-  нагородження переможців фотоконкурсу;
-  лотерея;
-  майстер-класи;
-  ігри, вікторини;
- музичні виступи та інші сюрпризи.

Також ви зможете переглянути фотовиставку “Котячі будні”, завітати до веселого кінотеатру “Киць-Киць”, перевтілитися в котика, - а майстер з боді-арту вам у цьому допоможе. Давайте разом відсвяткуємо перший день весни, привітаємо наших улюбленців, а також допоможемо безпритульним тваринам! Приходьте в костюмах чи аксесуарах пухнастих друзів, беріть із собою гарний настрій і приєднуйтеся до акції!

Вхід – вільний. Чекаємо на вас за адресою: м. Кіровоград, вул. В. Перспективна, 24, бібліотека  ім. Д. Чижевського, 1 поверх. Телефон для довідок: 0507044199.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…
Ольга .Система замовлень і доставки Mister. Am
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо…
Andy R.Ночной клуб "Fusion Club"
Клуб фуфло. Накурено и воняет. Самый вонючий клуб в городе. Охрана быдло голодное на деньги