Медіафорум «Громадянська журналістика в сучасних реаліях»

11.06.2014–12.06.2014
11.06.2014–12.06.2014

У Вінниці 11-12 червня, міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки Посольства США в Україні запрошує громадських журналістів, блогерів, студентів, а також медіа-активістів із південно-східних областей України взяти участь у дводенному медіафорумі, присвяченому громадянській журналістиці та професійному висвітленню суспільних процесів. Форум відбудеться у Вінниці.

Останні місяці в Україні засвідчили, що традиційні ЗМІ вже не єдині, хто здатен висвітлювати події. Медіа-активізм стає альтернативою звичним джерелам новин та важливою складовою демократичного суспільства. Дводенний медіафорум має на меті зміцнити потенціал громадянської журналістики та вдосконалити навички роботи як з традиційними медіа, так і з новими інструментами.

Учасники мають можливість почути досвід відомих міжнародних та українських експертів, розібрати приклади ефективного і неупередженого висвітлення інформації, отримати навички роботи з новими медіа під час важливих подій. Крім того, будуть розглянуті такі актуальні питання, як адвокація та журналістські розслідування.

Формат 2 дні, 8 українських та закордонних експертів, можливість обирати 3 сесії із 4-ох щодня для тематичних занять в групах, дискусії, обмін досвідом тощо. Тренери: тренери поділяться своїм досвідом у питаннях онлайн-публікацій (digital storytelling), проведення журналістських розслідувань, виборчих репортажів, стандартами міжнародної журналістики тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що кількість учасників медіафоруму обмежена. Організатори оберуть 60 учасників на конкурсних засадах за такими критеріями: а) відповідність спеціалізації учасника тематиці тренінгу; б) представлення південно-східних регіонів України.

Умови участі: Для участі у заході необхідно до 30 травня (п’ятниця), 18:00 заповнити та надіслати ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ. Участь у форумі безкоштовна. Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням та відшкодовують вартість проїзду. Підтвердження участі у тренінгу відібрані учасники отримають 4 червня. За додатковою інформацією звертайтеся до Марії Алесіної на e-mail: malesina@internews.ua, тел. +38 063 396 12 15.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марія .Ресторація Кропивницьких
Доброго дня. Відвідали даний заклад. Зазвичай коментарі не пишу, але тут дуже хотілось би поділитися. Були невеликою…
Michael G.Цвітне: Гончарство ХІХ-ХХ століття
Мій батько з Цвітної, жив там до війни і мобілізований був Єлісаветградковським райвоєнкоматом на війну. До речі,…
Танюшка .Отель-ресторан "Бегемот"
Заказывали номер по телефону, попросили с удобствами который стоит 500 грн сутки, в итоге при заезде оказалось…