Тренінг за програмою "Активні громадяни"

21 лист. 2015–22 лист. 2015
21 лист. 2015–22 лист. 2015

Два дні поспіль - 21-22 листопада, - у Кіровограді триватиме черговий тренінг за програмою Британської ради в Україні "Активні громадяни". Тренінг проводять представники партнерської організації Британської ради на Кіровоградщині - ГО "Прес-клуб реформ", - Андрій Флоренко та Ганна Дядечко, випускники програми "Активні громадяни".

На тренінг запрошуються 25-30 осіб, кожен з яких може за результатами тренінгу написати проект і претендувати на отримання фінансування від Британської ради. Записуйтеся на тренінг - заповнюйте форму. Детальніша інформація - за телефоном: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич, керівник Прес-клубу).

Місце проведення заходу - Тренінговий центр №1.
Програма тренінгу триватиме два дні поспіль - з 9.30 до 17.30.



Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар:

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!