Семінар «Про Пласт для волонтерів»

22 окт. 2016 г.–23 окт. 2016 г.
22 окт. 2016 г.–23 окт. 2016 г.

«Пласт-Національна скаутська організація України» за підтримки БФ «КОЛО» запрошує активних членів громади ознайомитись та приєднатись до скаутського (пластового) руху та взяти участь у семінарі «Про Пласт для волонтерів».

Одним із завдань є: показати пластову (скаутську) методику роботи з дітьми та її важливість для розвитку громади. Показати користь поширення скаутського руху для розвитку патріотичного виховання молоді.

Якщо тобі більше 18 років, ти відчуваєш в собі багато енергії та сили робити реальні справи для загального і особистого розвитку, а також тобі цікаві такі теми як: провідництво, патріотизм, історія, всеукраїнські і міжнародні акції, та як бути їх організатором, таборування і мандрівництво, тоді зголошуйся на семінар, заповнюй форму за посиланням.

Є інші запитання? Звертайся: rozvytok@plast.org.ua 0509107443



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!