​Book camp "Read and travel-2017"

19.01.2017–20.01.2017
19.01.2017–20.01.2017

Book camp "Read and travel-2017" відбудеться 19-22 січня 2017 року на туристичній базі «Хвиля» (м. Світловодськ, Кіровоградська область). Тематика кемпу - розробка видавничих та мистецьких проектів соціальної дії. Оргвнесок - 550 грн. (покриває проїзд Кропивницький-Світловодськ-Кропивницький, харчування, проживання, навчальні матеріали).

Реєстрація на таборівку за посиланням


Змістова частина таборівки відбуватиметься за програмою Британської ради "Активні громадяни" (Active Citizens Ukraine). Інструменти програми допоможуть учасникам втілити свої ідеї в життя. Учасники матимуть нагоду взяти участь у конкурсі міні-грантів на реалізацію проектів соціальної дії. Чотири дні неформального навчання, відкриття нових інструментів розробки та реалізації проектів, практикуми, цікаві знайомства, насичена програма, дивовижна природа - це все book camp!

Сторінка минулорічного кемпу за посиланням Спеціальним гостем минулорічного Book camp «Read and travel-2016» був відомий журналіст, мандрівник та тревелогер Богдан Логвиненко. Про ідею Book camp "Read and travel" та перший кемп:

Довідка: “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект реалізується у більше ніж у 40 країнах світу, у тому числі - в Україні та на Кіровоградщині. Мета проекту - сприяти соціальним змінам і забезпечувати сталий розвиток через створення і розбудову мережі лідерів. Звісно, це неможливо без залучення громадських організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…