Парламентські партії та виборці. Як знайти спільну мову на локальному рівні?

29 мая 2017 г.
29 мая 2017 г.

29 травня 2017 року о 14.00 у Кропивницькому відбудеться публічна дискусія на тему «Парламентські партії та виборці. Як знайти спільну мову на локальному рівні?». Під час заходу буде презентовано результати аналізу активності парламентських партій у Кіровоградській області.

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА представлять висновки щодо відкритості роботи парламентських партій регіону, що базуються на дослідженні їхнього представництва в органах місцевого самоврядування, роботи місцевих осередків, присутності в інформаційному просторі. Також відбудеться обговорення стосовно механізмів та кращих практик взаємодії партійних осередків із виборцями, звітування та відкритості партій у міжвиборчий період.

Запрошуємо представників політичних партій, громадських активістів, журналістів та небайдужих громадян долучитися до дискусії.

Початок о 14.00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Соборна, 1 а. Прес-клуб реформ/

Захід відбудеться за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА в рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» за підтримки Фонду Східна Європа.

За коментарями звертайтеся:

Зоя Лебідь, громадський консультант ОПОРИ у Кіровоградській області

тел.: 0957943072

e-mail: zoyhmil@ukr.net



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!