Один в Каное

17 марта 2018 г.
17 марта 2018 г.
Ночной клуб "Провокатор"
Кировоград, ул. 50 лет Октября, 1а

Гурт Один в Каное презентує новий альбом. Концерт пройде у рамках всеукраїнського туру, який охопить 24 міста.

Гурт "Один в Каное" з’явився у 2010 році у Львові. Зараз у його складі вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський. У 2016 році вишов дебютний альбом. Реліз другого студійника заплановано на початок 2018 року!

Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях.
Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього, уже звучать за зачиненими дверима.
Тож 17 березня у клубі "Провокатор" гурт "Один в каное" зіграє для своїх слухачів музику, якої ніхто ще не чув!
Нещодавно учасники гурту стали запрошеними гостями у фіналі шоу «Голос. Дети».

Квитки на концерт можна придбати в касі бару кінотеатру "Портал" або в Олександра Ратушняка (т.0668199576), або онлайн за цим посиланням.
Вартість: фан-зона 120 грн., за столики 170-220 грн.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!