Ніч музеїв

18.05.2019
18.05.2019
Кировоградский областной художественный музей
Кировоград, ул. Б.Перспективная, 60

18 травня 2019 року з 16.00 - 24.00 год. буде проведено ХV Міжнародну акцію «Ніч музеїв», присвячену Міжнародному дню музеїв.

Вас чекає насичена концертна програма, низка майстер-класів, виставка – ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виставки, конкурси, багато чого цікавого і, звісно ж, «вільний мікрофон»!

Музей у цей день працює безкоштовно.

Запрошуємо всіх городян долучитися до Міжнародної акції «Ніч музеїв»!

ПРОГРАМА

Місце проведення

Час проведення

Назва заходу

Біля музею

Фойє музею, І поверх

16.00-20.00

«НАNDMАDЕДИВА»

виставка - ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку

17.00-22.00

17.00-19.00

ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів:

Марії Моренко,Андрія Шульги, Тамари Алдошиної,Андрія Гардашнікова та гурту «Партизан-Бенд»та ін.

«МУЗЕЙНІ ПУНДИКИ» (виставка-продаж виробів із тіста)

За участі учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

(директор – Людмила Снєжко)

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ ФЬЮЖЕН»

16.00-17.15

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса м. Кропивницький

(директор - Валентина Ревенко)

17.20-18.20

МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА ФЕЄРІЯ від музичної школи № 4 м. Кропивницький(хореографічний ансамбль «Флоренс»)

(директор – Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова)

18.30-19.00

ФЕНТЕЗІ ПІСКОМ «MAGICOFSAND»

(керівник гуртка «Малюнок піском» – Оксана Качуровська)

19.00-19.15

ШКОЛА ХІП - ХОПУ «KILL THE BEAT»

(керівник – Богдан Тітаренко)

19.15-19.25

-ГРАЙЛИВА СКРИПКА від ІГОРЯ ЖУКОВА

19.30-19.45

THEDANCINGWOMENSSTUDIO

(студія танцюючих жінок, тренер – Марина Корніца)

19.45-19.50

ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП вихованців Центру оперативно-тактичної підготовки «ЦИТАДЕЛЬ»

(голова Центру, інструктор - Олег Ковальчук)

19.50-20.00

СТЕНДАП від САНЬКИ КРИКУН

20.00-20.15

СХІДНА МІСТЕРІЯ у виконанні учнів школи східного танцю «ШАКТІ»

(керівник – Юлія Плугатар)

20.15-20.30

КАВЕР ДУЕТ «ONLYSOUL»

Валерія Бондюк, Вікторія Карашевич

20.30 -21.00

СТУДІЯ ТАНЦЮ ТА АКРОБАТИКИ НА ПІЛОНІ ROYAL POLE DANCE

(керівник – Ірина Несен)

21.00-23.30

«ДУША СПІВАЄ!» у виконанніНаталії Шевченко, Марії Моренко, Андрія Гардашнікова та інш.

Фойє, ІІ поверх

17.00-23.00

ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина»)

«ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА»(плетіння маскувальної сітки)

Фойє, ІІІ поверх

17.00-21.00

МИСТЕЦЬКО - ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ

Фойє, ІІІ поверх

17.00-20.00

ДИТЯЧИЙ АРТ-ПРОСТІР

Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперу

від Арт-студії «Совушка» (керівники - Світлана та Тетяна Стороженко)

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ВІД ТРАДИЦІЙ ДО ІННОВАЦІЙ»

Експозиційний зал «Сакрального мистецтва»,

ІІІ поверх

18.00-21.00

«ХУДОЖНЄ ТАТУ» - у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник – Ірина Зантарія)

«ДЕРЕВО ЖИТТЯ» (майстер клас по створенню колективної роботидо Міжнародного дня захисту дітей (керівник – Ірина Зантарія)

«БАРВИСТИЙ КИЛИМ» (майстер-клас із килимарства

(проводить Валентина Добровольська)

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЧАРІВНА МАВКА»

Експозиційний зал «Мистецтво XVIII – початку XX ст.», ІІІ поверх

16.00-23.30

16.30-23.30

19.00-22.00

ХУДОЖНЄ ФОТО - ПЕРЕВТІЛЕННЯ «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО»

ФОТОСАЛОН «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНАКШЕ» (куратор - Євгенія Ткаченко)

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ВІЗАЖУ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

(директор – Людмила Снєжко, керівник - Лариса Калюжна)

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЗУСТРІЧІ У «МАЛЬОВНИЧІЙ УКРАЇНІ»»

ІV поверх

17.30 -18.30

18.00-19.00

18.00 -20.00

19.00 -20.00

20.00-21.00

«Відродження традицій» - майстер-клас із вишивки гладдю

(проводять майстрині Раїса Корсун та Валентина Андріяшевська)

Майстер - клас із виготовлення «Пташки»

(проводить майстриня Ірина Татарчук)

«Пізнай себе» - експрес діагностика по даті народження

(проводять Людмила Овчаренко та Олександра Ткаченко - «Студія творчого розвитку»

Презентація відеопроекту із циклу «Особистості»: «Творчий портрет скульптора, художника - земляка Віктора Френчка» (куратори - Людмила Френчко, викладач; Світлана Чуркіна - студентка ІІІ курсу відділу теорії музики Кіровоградського музичного коледжу)

ЛІТЕРАТУРНИЙ МІКС (за участі Олександра Косенка, Олени Горобець, Олени Трибуцької та ін.)

Фойє, ІV поверх

19.00-20.30

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ за участю художника-реставратора музею, майстриніАнни Петренко

Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 р.», Виставка голограм «Археологічні скарби України»

18.00-21.00

ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від

Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель»

(голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)

«ВІДКРИЙ МУЗЕЙНИЙ СКАРБ – ПІЗНАЙ ІСТОРІЮ»

(тематична екскурсія, куратор - Валентина Ноженко)

Відділ музею – картинна галерея

Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

18.00-22.00

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА:

Створення колективної картини(куратор - Анатолій Кімнатний)

21.00-22.30

Перегляд фільму Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18.00-21.00

КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «ТВОРИМО РАЗОМ»

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР - КЛАСІВ:

Виготовлення магніту-топіарій

(проводить Оксана Голубєва – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення свічки із вощини

(проводить Варвара Діордієва – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення заколки із фоамірану

(проводить Світлана Бровенко – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення листівки у техніці квілінг

(проводить Галина Неділько – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення сувенірних олівців із ниток

(проводить Ірина Новакова – ГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»)

З розфарбовування гіпсових фігурок

(проводить Дар’я Постика – голова творчої майстерні «Макош»

Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:

«Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

та переглянути наступні експозиційні комплекси:

-Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім музеєм України;

- Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року»;

- Виставку голограм «Археологічні скарби України»;

-Експозицію «Кабінет медалей», присвячену пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената, колекціонера Віктора Петракова (1947- 2016);

-Експозицію робіт Володимира Крутоуса «Майстер історичної мініатюри» до ювілею митця;

-Експозицію«Дотик до мрії»,присвяченуДню Європи;

- Експозицію«Поля Малої Виски»до 94-ї річниці від дня народження художника-земляка Петра Оссовського;

- Всеукраїнський виставковий проект«Мальовнича Україна



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ресторан "Япи"
Дякуємо, що повідомили. Ми внесли правки в опис
Вікторія .Майстер-клас з виготовлення Слаймів
Антоніно, будь ласка, наберіть організаторів - 050-067-44-43 - і спитайте
Ирина .Пиццерия "La Vita"
Ну не знаю были в Челентано цена дороже была и предложили 2 сыр мы согласились когда принесли то пицца воняла мы…