Перевіряємо Кропивницький на доступність разом!

15.07.2019
15.07.2019

У понеділок 15 липня проект "Доступно. UA" запрошує мешканців Кропивницького перевірити, чи комфортне місто для всіх людей. Разом з Дмитром Щебетюком проінспектуєте громадський простір, транспорт та інфраструктуру на доступність для маломобільних груп населення і за результатами буде створено онлайн-мапу доступності. Початок о 12:00 у приміщенні Центральноукраїнського бюро новин (вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх).

Ввечері того ж дня, о 18:00 запрошуємо на мотиваційну зустріч з Дмитром Щебетюком. Він розповість про свої автостопи Україною та Білоруссю, а цієї весни ще і Європою, про заплив через Босфор і спортивну кар’єру та не лише. Буде багато позитивних емоцій та натхнення. Зустріч відбудеться у "Авокадо-хол" (вул. Чміленка, 24 Е). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/VfwiQk9U2XPWyrQ98


Кропивницький – одне з міст, що відвідають Доступно.UA у межах проекту. Всього це 8 українських міст. За результатами перевірок створять он-лайн-мапу доступності міст та мобільний додаток.


Про ініціативу Доступно.UA: Її заснували у грудні 2015 року. Відтоді команда перевірила більше 200 локацій на предмет безбар’єрності для маломобільних груп населення у 15 містах України, організували два Форуми інклюзивності (2017, 2018), започаткували нагороду [відкриті двері] для локацій, доступних для маломобільних груп населення та втілила численні проекти про доступність та інклюзію.

Контактні особи:
Дмитро, 0631677713
Ірина, 0976931163Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Кемпинг "У Алены"!Проживание в палаточном городке на берегу Серебрянного озера!!!!Новые трехместные палатки высотой…
Костя .Легенды и реальность замка Шуваловых
Проведу екскурсію по місту Тальному та по палацу графа Шувалова, старий номер втрачений , ось новий 0972220158. У зв*язку…
Вікторія .Музей Эльворти - завода "Красная Звезда"
Марк, на нашому сайті ми публікуємо цікавинки із різних музеїв - щоб отримати фото саме з цього, вам варто звернутися…