Вебінар “Школи після карантину: виживати чи розвиватися”
Коронавірусний карантин показав, що сучасна освітня система повинна бути гнучкою, готовою до оперативної трансформації, ефективного менеджменту та кризових рішень. Багато бюджетних видатків міст і селищ довелося перепланувати на протидію епідемії, тож очевидно, що після завершення карантину інші галузі будуть відчувати брак підтримки тих чи інших напрямків. Відчують зміни й освітні заклади.
Як безболісно продовжити свою роботу закладам освіти після карантину і водночас не відмовитися від розвитку й впровадження інновацій - ці питання стануть темою вебінару “Школи після карантину: виживати чи розвиватися”, що відбудеться 23 квітня.
“Щорічно освітня галузь з державного бюджету отримує фінансування менше, ніж заплановано. Понад 40% видаткової частини бюджету громад використовується для забезпечення надання освітніх послуг. Видатки на загальну середню освіту займають найбільшу частину видатків зведеного «освітнього» бюджету та становлять 42.4-47.4%. За даними Мінфіну у сфері освіти розподіл отриманих від держави коштів у багатьох випадках є малоефективним. Як школі почати залучати фінансування з різних джерел? Як правильно та ефективно застосувати механізм фінансової автономії для кожної конкретної школи? Що має змінитися в управлінні школою, щоби учні отримували освітні послуги високої якості, а вчителі з радістю розкривали свої педагогічні таланти? Про це та інше поговоримо під час вебінару”, - говорить спікерка вебінару, очільниця Кіровоградської обласної організації ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення", аналітикиня, експертка з питань автономії освітніх закладів Алла Волошина.
Тема розмови буде цікава як освітянам чи менеджерам освітніх управлінь чи закладів, так і батькам школярів.
Тривалість вебінару - 16.00-17.00.
Вебінар відбудеться у форматі ZOOM-конференції, посилання на яку ви отримаєте після реєстрації за цією формою:https://forms.gle/nEqahR6pr95dyeXA9
Нині КОО ВГО "АССН" надає консультативну та організаційну підтримку громадам Кіровоградщини в питаннях автономізації закладів, створення наглядових (піклувальних) рад.
Більше про КОО ВГО “АССН” читайте на офіційному сайті:http://samoorg.kr.ua/
Вебінар проводиться в межах проєкту «Реформа освіти під громадським контролем». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці проєкту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?