​Вебінар для вчителів «Цифрові права та безпека для дітей»

03 марта 2021 г.
03 марта 2021 г.

Нещодавній челлендж у соціальних мережах, мета якого – схилити дітей до самогубства, трагічним шляхом нагадав про можливу небезпеку соціальних мереж. Найчастіша порада — контролювати користування гаджетами, але це не єдиний спосіб убезпечити дітей.

Значно ефективніший шлях - навчити дитину правил цифрової гігієни та безпеки в Інтернеті! Вчителі, як ніхто, повинні дбати про безпеку своїх учнів та розповідати їм про ризики, які на них чекають у мережі.

Тому освітній проєкт «Гончаренко центр.online» запрошує бажаючих вчителів на вебінар «Цифрові права та безпека для дітей», де на основі онлайн-курсу ГО «МІНЗМІН» навчить вчителів проводити уроки з кібербезпеки для школярів.

Під час вебінару вчителі дізнаються:

- що таке цифрові права та безпека;

- які умови користування Instagram, YouTube та TikTok;

- як захистити свою сторінку у соцмережі;

- що робити, якщо її цифрові права порушені;

- як відрізняти фейкову інформацію від правдивої.

Вебінар відбудеться 03 березня (середа) о 17:00 на платформі Microsoft Teams. Вебінар проводиться за ініціативи освітнього проєкту «Гончаренко центр.Online» та громадської організації «МІНЗМІН». Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/PeHQj48PZfHXmf7y7



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!