ЕкоВеликдень

28.04.2021
28.04.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Як поєднати необхідний тренд на екологічність зі святковими традиціями? Чи принципи екологічного Великодня - це щось нове? Чи насправді ера одноразового та пластикового розпочалась лише пару десятків років тому?

Ви готові дізнатись:
- чому важливо створювати свої крашанки і писанки без пластику та хімікатів?
- які є альтернативи - природні та творчі водночас?
- як зібрати святковий кошик без зайвого пластику/поліетилену?
- як уникнути пластику у поминальні дні, що розпочинаються після Великодніх свят, щоб не нанести шкоди власному здоров’ю і довкіллю?

Тоді саме для вас Гончаренко центр Кропивницький організовує тренінг "Еко Великдень", котрий проведуть у середу, 28 квітня засновниця руху «Ти ж екоактивіст\ка» Євгенія Ткаченко та художниця-реставраторка II категорії Музею мистецтв Анна Татарова.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/qvJNrHN - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (26-27 квітня). Тренінг почнеться у середу, 28 квітня об 11.00 і триватиме біля 1,5 години. З огляду на карантин, на тренінг ми запросимо тільки 15 осіб.

Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16 та беріть трубку, коли вам телефонують. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!