Виставка «Благословенні кольори української долі»

31.08.2021
31.08.2021
Бібліотека ЦДПУ ім. В.Винниченка
вул. Шевченка, 1, м.Кропивницький

Кожен народ має свої священні символи, які уособлюють його самобутність, національну єдність. Вони покликані підносити дух нації у боротьбі за свободу, національну самоідентифікацію та самоутвердження, за власну самостійну державу. Упродовж століть вони стали невід'ємним символом державності.

В рамках святкування 30-річчя Незалежності України бібліотека педагогічного університету пропонує до вашої уваги виставку “Благословенні кольори української долі”, яка експонується на абонементі № 2.

Перша рубрика виставки “Державні символи України” висвітлює матеріали про державні символи: Державний прапор України, Державний герб України і Державний гімн України а також пояснення та походження символів, покладених в основу цих ознак державної незалежності.

Крім державної символіки, існують також народні символи. Про них можна дізнатися з наступної рубрики “Народні символи України”, куди входить тваринна, рослинна, календарна символіка, символіка обрядової їжі, одяг та інші обереги українського народу, які формувалися протягом багатьох століть.

Окрасою виставки є творчі роботи студентів фізико-математичного факультету, спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)», надана кафедрою теорії та методики технологічної підготовки охорони праці та безпеки життєдіяльності.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!