​Сучасні міфи України: Міф постмодерну

30.10.2021
30.10.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Наймолодший із Великих міфів світу народився у шестидесятих-семидесятих роках ХХ століття, за часів антивоєнних студентських протестів, під пісню "Imagine" Джона Леннона.


Міф постмодерну приніс чимало дарів і чимало небезпек. Хочете дізнатись докладніше? Приходьте у суботу, 30 жовтня у Кропивницький Гончаренко центр, де о 12.00 почнеться зустріч із Олександром Говорухіним. Обіцяємо цікаву дискусію та чимало інсайтів!

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/tRbllwp - і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде нагадування і запрошення від адміністраторки центру напередодні, 28-29 жовтня. Будь-ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, піднімайте голову - шукайте вивіску ,-)

А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!