Скрапбукінг: Майстер-клас із виготовлення шоколадниці

28.06.2022
28.06.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США) продовжує освітній проект «Світогляд», мета якого – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок рашистської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом.

Планується запросити 50 лекторів і лекторок із числа ВПО, які проведуть кожен по одній події у Гончаренко центрі – це будуть лекції та\або майстер-класи для місцевих жителів та вимушено переміщених осіб на різноманітну тематику. Якщо ви маєте бажання стати лектором чи лекторкою у рамках проекту, будь ласка, заповнюйте анкету - https://cutt.ly/IGlqwGD


Зокрема, у вівторок, 28 червня пройде майстер-клас за технікою скрапбукінгу, під час якого 15 запрошених учасників та учасниць створять кожен собі шоколадниці - подарункові коробочки для шоколадок.

"Скрапбукінг - це вид творчості, історія якої налічує кілька сотень років. В основі його лежить декоративне оформлення фотоальбомів. Сучасний скрапбукінг це безмежний світ в якому можна створювати альбоми, листівки, шоколадниці, блокноти і багато іншого", - розповідає майстриня Юлія Довгейко.

Пані Юлія народилася у місті Лиман Донецької області і понад двадцять років пропрацювала бібліотекаркою у Лиманському ПТУ. Волонтерила в міському краєзнавчому музеї, проводила майстер-класи на святкуваннях до Дня міста, Дня Європи та інших. На заході у Гончаренко центрі вона навчить дітей та дорослих, як можна створити і задекорувати красиву подарункову коробочку.

Кількість місць на майстер-клас обмежена, тільки 15, тому, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/CKEDyfp - і далі чекайте на запрошення у месенджері "ТЕЛЕГРАМ" або "ВАЙБЕР", яке прийде напередодні 27-го червня. Без запрошення, будь ласка, не приходьте. Початок заходу буде о 16.00, тривалість - біля 1,5 години. Захід розраховано на дорослих, або дорослих з дітьми старшими 10-ти років.

Прямо зараз запишіть собі номер телефону Гончаренко центру у свій мобільний, щоб ви побачили запрошення, якщо воно надійде до вас: +38-050-884-97-16 Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

Партнер проекту - це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями (WAKE), чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів. ФБ: https://www.facebook.com/WakeInternational

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин Гончаренко центру, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ВІКОМ ДО ЧОТИРЬОХ років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!