​Лекція-дискусія про архітектуру нашого міста

09.05.2023
09.05.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У вівторок, 9-го травня Гончаренко центр запрошує на лекцію-дискусію, котру модеруватиме художник і дизайнер середовища Дмитро Подопригора. Початок зустрічі о 14.00.


Дмитро дасть коротку історичну довідку про перші забудови у тодішньому місті Єлисаветград, про найвизначніші архітектурні пам'ятки, їх особливість, про науковий прорив та його вплив на розвиток архітектури, а також початок появ вивісок на історичних будівлях і шляхи подолання паплюження іміджу міста через недоречні вивіски.

Дмитро - голова творчої організації "Веренесі" , зараз закінчує університет КНУКіМ, вивчав і продовжує вивчати архітектурні форми та архітектурні рішення в екстер'єрі.

Зацікавилися? Тоді реєструйтеся до участі! Заповнюйте анкету https://7xro.short.gy/dK2ifT - і без зайвих запрошень та нагадувань приходьте 9-го травня о 14.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі з вивіскою "Сушимастер" з правого боку, під вивіску "Гончаренко центр").

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!