Ресторан української кухні "Шинок"

Категории: Кафе

Кіровоград, вул. Маршала Конєва, 5а

телефон: (099) 213-0537,
сайт: http://shynok.com

Время работы:

щодня з 11.00 до 23.00

Ресторан української кухні "Шинок" - це не тільки чудове місце для відпочинку дорослих, але й гарний заклад для родин із дітьми. Тут смачно готують різноманітні українські страви, тут чудовий інтер'єр, а ще - гостинні господарі, котрі постійно придумують щось цікавеньке!

Заходячи до "Шинку", ви стаєте об’єктом уваги всього обслуговуючого персоналу, і кожне ваше бажання виконується на 100%! У цьому закладі (основна зала - на 40 місць, VIP-зала на 30 місць) ви можете скуштувати не тільки вишукані європейські страви, але й спробувати різні страви української кухні. Усі блюда тут смачні, різноманітні та корисні! У теплу пору року у кафе працює літній майданчик, а навесні ресторан планує відкрити ще одну затишну залу - для проведення весіль!


У кафе "Шинок" можна
:
-
провести ділову зустріч або подивитись із друзями футбол
- в
ідсвяткувати усі родинні свята, у тому числі - хрестини
- організувати в
есілля та дні народження
- запросити гостей на "дитячий" день народження із майстер-класами!

Так, звісно, родзинка закладу - це щонедільні дитячі кулінарні майстер-класи! Ресторан "Шинок" першим у місті Кіровоград почав проводити дитячі кулінарні майстер-класи, і продовжує це успішно робити! Щонеділі об 11.00 батьки приводять у кафе діточок (віком від 5 до 15 років), і хлопчики та дівчатка під керівництвом кваліфікованих кухарів готують щось смачненьке, а потім і обідають тим, що приготували! Крім того, кафе пропонує приватні дитячі майстер-класи для груп дітей - у вигляді дня народження, наприклад, - у будь-який зручний для замовника день. Дайте дітям чудову можливість відчути себе шеф-кухарями ресторану!


Комментарии

Анастасія Банік 6 января 2016 15:44
-2
Уютно, хорошо. НО! Обслуживание УЖАС! Женщина официант не самых молодых лет нахально просит чаевые. В последний поход, заявила:" На чай же оставили?!", в довольно грубой форме.
Мед, к чаю, буквально несут по умолчанию, хотя он нам был совершенно не нужен! При том, что он идет в меню за денежку. Когда просишь принести сахар, говорят, что он вреден и настаивают чтобы взяли мед! Вроди бы мелочь, а отдых СЛЕГКА испорчен. Теперь даже кафе не захожу туда попить.
Ответить
Nata Li31 января 2016 13:57
2
Вкусная кухня: особенно рулька и хреновуха)))) Приятный персонал!!!
Ответить
Anna Serbin23 сентября 2019 22:37
1
Кафе просто супер. Уютно, чистенько и персонал отличный. Еда на 5+ и цены доступные. Несколько раз праздновали день рождение и всем гостям понравилось. Чаевые никто не просил, сколько ты считаешь, столько и даешь. Рекомендую:)))
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!