При педагогічному університеті імені Володимира Винниченка діє чудовий музей археології

03.04.13, 11:35

Більша частина експонатів була знайдена студентами історичного факультету університету під час розкопок, що проводилися на Кіровоградщині.

Музей археології імені Нінель Бокій діє при університеті імені Володимира Винниченка і був відкритий 22 червня 2011 року. Музей презентує колекцію автентичних пам’яток як результат багаторічних експедицій під керівництвом відомої дослідниці давньої історії краю Нінель Михайлівни Бокій та продовжувача її справи Ірини Анатоліївни Козир.

Більша частина експонатів була знайдена студентами історичного факультету університету під час розкопок, що проводилися на Кіровоградщині. Студенти та викладачі здійснили велику справу – відтепер найдавніша історія Кіровоградщини буде не лише записана у підручниках, а й доступна для огляду усім бажаючим.

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Илона .​Серебряное озеро (Скала)
Хочу поблагодарить Наталью и Анатолия (068 250 9908) из села Протоповка! Отдыхали групой с четырёх человек на протяжении…
Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?