Тренінг для журналістів «Телевізійний репортаж: динаміка та контент»

09.09.13, 9:30
фото - www.rau.am
фото - www.rau.am

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів, репортерів та редакторів теленовин на дводенний тренінг із майстерності ведення телерепортажу «Телевізійний репортаж: динаміка та контент», який буде проходити в Києві 27-28 вересня. На тренінгу учасники дізнаються про специфіку аудіовізуальної комунікації та навчаться цікаво та оригінально робити телесюжети.

Один із секретів репортерського успіху на телебаченні — уміння правильно «телевізійно» викласти інформацію. Репортер повинен миттєво мислити, уміти відокремити себе від загального, побачити найголовніше і миттєво відтворити в додатковому слові.

На тренінгу учасники дізнаються про:
·  специфіку репортажної тележурналістики;
·  правила взаємодії картинки і голосу за кадром;
·  рекомендації щодо відбору подій зі щоденного потоку інформації;
·  підходи до розкадровки сюжету;
·  особливості техніки прямого включення та багато іншого.

На учасників тренінгу чекає максимум корисної інформації, практичних завдань та професійних секретів.

Тренери:
Ігор Куляс – провідний медіа-тренер України. Працював шеф-редактором «Нового каналу», випусковим редактором новин «Репортер», редактором-аналітиком Телевізійної служби новин на «1+1». Провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів. Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».
Олександр Макаренко – колишній головний редактор ранкових програм на телеканалі Сіті. Працював редактором новин на радіо, директором тренінгового центру МГО «Інтерньюз-Україна». Провів понад 25 корпоративних консультацій на 18 українських регіональних та мережевих компаніях. Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Місце проведення: м. Київ, вул. Ризька, 15, офіс МГО «Інтерньюз-Україна». Час проведення: 27 вересня: 9.30 – 18.00, 28 вересня: 10.00 – 18.00.

Умови участі: для участі в тренінгу необхідно до 16 вересня 2013 року заповнити ОНЛАЙН-АНКЕТУ. Підтвердження участі відібрані учасники отримають 19 вересня до 18.00. Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови.

Довідка! Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд в обидва боки (окрім літака, таксі та вагонів-СВ) за наявності проїзних квитків.  Крім того, учасників забезпечують харчуванням та проживанням (для мешканців інших міст).


Додаткову інформацію Ви можете отримати у координатора тренінгу Аліси Гордійчук за тел. (097) 701-18-64, або написавши на електронну адресу agordiychuk@internews.ua Тренінг проводиться МГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації «Інтерньюз Нетворк» за фінансової підтримки АМР СШАКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…