Французи у Кіровограді: губернатор подарував школярам із міста Болонь-сюр-Мер сувеніри!

05.10.13, 8:00

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко зустрівся з французькою молоддю, яка є учасниками молодіжного форуму «Формування громадянського патріотизму – європейські цінності на українському просторі».

Молоді делегати - учасники програми обміну між учнівською молоддю Кіровоградської школи №6 та дружньої школи міста Болонь-сюр-Мер (Франція). Між школярами існують дружні стосунки, саме тому триває активний обмін делегаціями.

Упродовж тижня форумчани за сприяння голови ОДА Андрія Ніколаєнка мали змогу відвідати історичні місця Кіровоградщини. Півсотні представників учнівської молоді пройнялися новими для них історичними фактами, побувавши у музеях Кіровоградщини, де представлені експонати на тему ІІ Світової війни. Світловодський, Знам'янський, Кіровоградський райони відкрили свої історичні обійми для зацікавлених, ініціативних юнаків та дівчат, які подолали тисячі кілометрів, мовний бар'єр та інші перешкоди, щоб здобути нові знання та знайти нових друзів. Традиційно гостинна Кіровоградщина приймала друзів із Франції творчо, креативно та змістовно.


Молодим людям надзвичайно сподобалася культурно-історична програма, а також традиційна українська кухня.

- Серед найяскравіших вражень – балетна вистава в обласній філармонії, школа мистецтв професора Короткова, а також відвідини зоопарку в Кіровоградській області, де, зокрема, я вперше побачила верблюда, - поділилася враженнями юна француженка.
Після теплого неформального спілкування голова ОДА вручив кожному футболку-сувенір на згадку про Кіровоградщину, і юні форумчани не залишилися без відповіді - на згадку про Францію вручили гарні подарунки.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Якщо Ви знаєте правильний номер, поділіться будь ласка
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Вова, телефонуйте на іподром - це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!