«Мистецькі вихідні» продовжуються!

31.10.13, 9:00

Багато скептиків говорили, що акція «Мистецькі вихідні» в Кіровограді не приживеться й згасне як тільки закінчиться літо. Що ж, шановні, дозвольте Вас розчарувати. «Мистецькі вихідні» не тільки не закінчуються, вони переходять на новий рівень!

25 жовтня у пабі "Ла Манш" пройшов концерт відомої рівненської панк-рок групи "Брем Стокер". Важко передати ті емоції, що вирували у пабі під час виступу цих надзвичайно харизматичних рокерів. Після того як аудиторію розігріли затяті кіровоградські диверсанти «Поза счастья», вечір однозначно перестав бути млосним, а ментальна температура в приміщенні стрімко скакнула догори.Справжнє шоу розпочалось коли на сцену вийшли «Стокери».Натовп під сценою екстатично вимахував у повітрі кулаками, складеними в фірмову «козу»; колонки весь час норовили виповзти у глядацький зал; Олексій Казанцев, соліст гурту, розказував повчальні життєві історії. А ще глядачів запросили на сцену під час виконання композиції «Суліко».Після концерту «Стокери» зізнались нам, що помітили як зі стелі пабу почала опадати штукатурка. Запевняємо Вас, це була не метафора.

І що ж тепер? Невже свято закінчилось, запитаєте Ви? Ні. Все тільки починається.Тепер щотижня ми будемо раді вітати Кіровоградців та гостей міста на різних закритих дислокаційних майданчиках, розташованих не лише по вулиці Дворцовій, а по пабам, кафе, галереям, концертним та спортивним залам  усього міста.

Нагадуємо, що ми чекаємо на свіжі ідеї та на талановитих кіровоградців. З ідеями, ініціативами та пропозиціями звертайтесь до Інформаційно-ресурсного Центру за адресою: вул. Дзержинського 53-а, телефон: (0522) 32-16-62, e-mail:irc_kr@ukr.net.

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…