Єлисаветградський книговир: ре-старт!

31.10.13, 11:30
книга Ольги Кушнір
книга Ольги Кушнір

Після невеличкої паузи буккросинг повертається в Кіровоград! 29 жовтня кофейня «Мокко» люб’язно відчинила свої двері для кіровоградців, які прийшли на презентацію книги Ольги Кушнір(КЛА НАУ, кандидат педагогічних наук).

Книга «От мечты до «Мрии» и не только…» - це своєрідний екскурс у історію вітчизняної авіації: цикл інтерв’ю з заслуженим льотчиком-випробувачем СРСР, Героєм України Олександром Галуненко та іншими відомими авіаторами, науковими та громадськими діячами. 

На презентації Ольга Олександрівна поділилася із присутніми історією створення книги, розповіла масу дотепних, суто авіаційних жартів, у дружній атмосфері поспілкувалася із курсантами та учнями старших класів Кіровоградської гімназії нових технологій навчання, а також подарувала поличкам «Єлисаветградського книговиру» 10 примірників своєї книги.

Подібні літературні вечори для Кіровограда не в новинку, та все ж деякий час вони не проводились. Тож ми раді оголосити що тепер щотижня на різних дислокаційних майданчиках, де встановлені полички «Єлисаветградського книговиру» проводитимуться подібні заходи не лише з Кіровоградськими, а й з Українськими письменниками і поетами. Чекайте анонсів!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює
Василь .Кондитерська "Family bake shop"
Наталія Вікторівна - віртуоз своєї справи! Рекомендую завітати та скуштувати її вироби. Будете задоволені!
Светлана .​Серебряное озеро (Скала)
Звоните по телефону 0634031805.