Твоя половинка до Дня всіх закоханих
12.02.14, 12:30
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/001817/images/main/in-text-1795604_744302555594294_268253258_n.jpg)
До 16 лютого, завітай у ресторани Піца Челентано та Картопляна хата, замов собі чогось смачненького та отримай свою половинку серця. Склади дві половинки - і ось тобі смачні знижки, а ще - можливість виграти теплі пледи для закоханих та головний приз - романтичну подорож на двох до одного з найромантичніших міст України - Кам'янець-Подільська.
Взяти участь у акції можна, якщо ваш чек становить, або перевищує суму 50 гривень. Знижка може не розповсюджуватися на підакцизні товари та алкоголь — уточнюйте в касирів, будь ласка. Власником головного призу може стати лише повнолітня особа. Участь в акції є добровільною. Гість має право скористатися знижкою, але не брати участь в розіграші. Для того, щоб скористатися знижкою, але не брати участь в розіграші, гість має віддати дві правильно зібрані половинки касиру. Якщо гість хоче взяти участь у розіграші, то заповнює анкету на половинках та вкидає в спеціальний контейнер на касі.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/001817/images/5988/in-text-1200h830.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?