Кіровоградець Дмитро Корінний – призер чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів

22.03.14, 14:00

15 березня в Києві пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів.
За результатами змагань у віковій групі 30-34 роки кіровоградець Дмитро Корінний, кандидат у майстри спорту, вихованець заслуженого тренера з легкої ателитики України Володимира Іванця, зайняв три (!) перших місця - у стрибках у довжину, потрійному стрибку і в бігу на 60м.
Паралельно відбувалося нагородження в загальновіковій категорії, де місця розподілялися, виходячи з підрахунку коефіцієнта зі світового рекорду у кожній віковій категорії.
Так, за цими підрахунками, у стрибках у довжину і в потрійному стрибку Дмитро виборов дві бронзові нагороди чемпіонату. А от у бігу на 60м Корінному пощастило трохи менше - він набрав 92.61%, зайнявши почесне четверте місце.
 Федерація легкої атлетики Кіровоградської області і особисто президент ФЛАКО Геннадій Заболотний вітає переможця із заслуженими нагородами і бажає подальшого успіху в досягненні нових висот!