Журналістам - "гаряча лінія" Інституту масової інформації

25.05.14, 11:00

Для журналістів, операторів, фотографів, стрімерів, що працюватимуть завтра на виборах, — гаряча лінія Інституту масової інформації: 050 447 70 63. В Черкасах та Кіровограді звертайтеся до Калашнікової Маріанни за телефоном (097)856-74-50 або електронкою m.production3333@gmail.com

- Наш юрист допоможе розібратися у разі порушень Ваших прав на виборчих дільницях. Наша аналітична служба збирає факти порушень і подає їх до уваги провідних міжнародних правозахисних організацій, - розповіла сайту "Тусовка" пані Маріанна.

Поради від юриста для тих журналістів, хто любить друковану інформацію:
1) якщо перешкоджають професійній журналістській діяльності - дуже важливо знайти свідків (взяти їх телефони та адреси), бажано зафіксувати на відео чи фото правопорушення, після цього підійти до міліціонера і написати заяву про правопорушення і долучити докази. 2) ніхто у вас не має права забирати обладнання, якщо на це немає мотивованої ухвали слідчого чи суду.
3) стрімити можна не розкриваючи інформацію про голосування та роботу екзит-полів, і , звичайно, конкретний виборець може заборонити себе знімати. Це стосується і фото. можна знімати без дозволу тільки панорамно.
4) прихована відеозйомка заборонена, крім випадків, коли іншим чином не можна отримати суспільно-важливу інформацію.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!