Найзеленіше свято року: Трійця!

07.06.14, 13:00

Напередодні одного із найпопулярніших свят року – свята Трійці, - у заповіднику-музеї І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія приймали гостей – учнів та вчителів Миколаївської ЗОШ Кіровоградського району.


Про походження, значення, традиції, обряди, атрибутику цього свята розповіла Колесник С.Е – заступник директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею з науково-методичної роботи. Вона наголосила на тому, що свято Трійці символізує собою початок літа, прославлення процвітаючої природи, найзеленіше свято у році, що квітучі гілки нагадують нам про те, що під дією благодаті Божої людські душі розцвітають плодами чеснот.


До програми увійшла зустріч з талановитою людиною, з якою Кіровоградський обласний краєзнавчий музей давно співпрацює, Борисенко Людмилою Федорівною. Вона виконала поетично-музичну композицію на вірші українських авторів, у першу чергу – нашого земляка Леоніда Безпалого. Чорний В.Г. – зав.філією, заповідником-музеєм І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, щиро дякував їй за поетичний подарунок.


Далі була презентація виставки до 155-річчя від дня народження П.К.Саксаганського під назвою «…В час тріумфу слова і почуття Панаса Саксаганського згадайте, який театру присвятив життя», підготована Тобілевич В.В., науковим співробітником заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…