Поїхали у Петрівський район шукати духовність!

15.07.14, 14:00

Саме під такою назвою днями пройшов рекламно-інформаційний тур на території Петрівського району - за участі журналістів, представників туристичних підприємств області. Організував тур Департаментом культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

У рамках програми туру учасники відвідали районний музею історії та виставку раритетної сільгосптехніки, відвідали місце імовірного поховання капітана війська Запорізького Сави Самодриги (Сави Чалого), побували на екскурсії до Свято-Хресто-Воздвиженської церкви с.Іскрівка, а також джерел святого Миколая та святої Великомучениці Параскеви.

На завершення туру на території готельно-розважального комплексу "Country club "Маєток" в смт Петрове відбулось засідання "круглого" столу на тему: "Перспективні напрямки розвитку туризму в Петрівському районі. Надання послуг у сфері сільського "зеленого", в якому брали участь голови територіальних громад району, успішні господарі садиб, представники спілки розвитку сільського "зеленого" туризму в Кіровоградській області, підприємства, організації та особи, зацікавлені у розвитку даного виду туризму на території району.

автор - Ірина Салова – завідувач сектору туризму департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Якщо Ви знаєте правильний номер, поділіться будь ласка
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Вова, телефонуйте на іподром - це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!