Юних кіровоградців навчать, як поводитись, якщо поруч терористи

22.07.14, 13:00

Днями у Кіровограді відбулася презентація брошури для дітей та підлітків дітей і підлітків віком 12-16 років "Що варто знати юнацтву в непростий час". Це видання розробила та надрукувала громадська організація «Спільна дія». Ідея брошури належить народному депутату України Станіславу Березкіну. Він також фінансово підтримав її видання тиражем у 50 тисяч примірників. Брошура розповідає, як поводитися у випадку безладу на мітингу, під час оголошення евакуації, вибухів, пожежі, а також у випадку захоплення в заручники.

автор фото - Олена Карпенко
автор фото - Олена Карпенко
Наповнення брошури було розроблено у співпраці з Управліннями СБУ, ДСНС, МВД, військовим комісаріатом у Кіровоградській області, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міськради. Видання не тільки яскраве і симпатичне на вигляд - його тексти містять чіткі й доступні інструкції та вкрай важливі поради для захисту життя і здоров’я молоді.
Під час презентації у дворику Студії на Дворцовій, 12 учасники заходу - і молодь, і дорослі - познайомились також із макетами вибухових пристроїв, отримали фахові поради від представників силових відомств та взяли участь в інсценуванні захоплення в заручники.

Це було страшнувато, чесно кажучи, навіть зважаючи на те, що присутні знали - переодягнені "терористи" - просто актори, волонтери громадського об'єднання "Спільна дія".

Перші примірники брошури презентували 21 липня журналістам, директорам шкіл та дитячо-юнацьких клубів, правоохоронцям, військовим, рятувальникам і представникам спецслужб.

автор фото - Олена Карпенко
автор фото - Олена Карпенко
Організатори наочно показали, як можуть поводитися з заручниками нападники, і як при цьому потрібно діяти, щоб зберегти собі та своїм товаришам життя.

Людмила Дорохіна, автор фото - Олена Карпенко
Людмила Дорохіна, автор фото - Олена Карпенко
Начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради Людмила Дорохіна під час презентації відзначила, що брошура сьогодні дуже актуальна і потрібна, запропонувала розмістити поради на сіті-лайтах.

«Ми, дорослі, не завжди можемо вплинути на ті події, що відбуваються у суспільстві. Але у себе в родині ми гарантовано можемо навчити своїх дітей бути обачнішими та обережнішими», – зазначив у післямові до брошури народний депутат Станіслав Березкін, дідусь трьох онуків.

Ірина Малик, автор фото - Олена Карпенко
Ірина Малик, автор фото - Олена Карпенко
За словами голови ГО „Спільна дія” Ірини Малик, організація планує поширити весь наклад брошури через літні табори для молоді, заклади освіти і культури Кіровоградської області. Якщо у вас є бажання отримати брошуру, звертайтеся за телефоном: 067 520 70 09.
  • автор фото - Олена Карпенко
  • автор фото - Олена Карпенко
  • Людмила Дорохіна, автор фото - Олена Карпенко
  • Ірина Малик, автор фото - Олена Карпенко
  • Військовий комісар, автор фото - Олена Карпенко
  • автор фото - Олена Карпенко
  • автор фото - Олена Карпенко
  • автор фото - Олена Карпенко
  • автор фото - Олена Карпенко

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!