Тепер і у Компаніївці люди можуть "платити частинами" за товари

21.10.14, 18:00

Магазин “Барвінок”, що у Компаніївці Кіровоградської області, приєднався до програм “Оплата частинами” та “Бонус Плюс” ПриватБанку. Програми ПриватБанку “Оплата частинами” та “Бонус Плюс” впевнено набирають обертів на території Кіровоградщини. До цих зручних сервісів приєднуються все більше підприємств торгівельно-сервісної мережі всіх районних центрів області.

Відтепер жителі Компаніївки, власники карток ПриватБанку, можуть купувати мото- та велотранспорт, генератори, запчастини, не переймаючись їх вартістю. Кліенти магазину “Барвінок”, що знаходиться в самому центрі містечка, можуть придбати дорогі товари і оплачувати їх частинами протягом року, не переплачуючи при цьому ні копійки. Крім того, для власників карток ПриватБанку створено ще й додаткову перевагу – вони отримають бонус від вартості оплати 3% за програмою "Бонус Плюс". Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговій точці, яка бере участь у програмі "Бонус Плюс", а це більше 25 000 торгових точок по всій Україні. За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовне. Щоб дізнатися про доступну суму на купівлі в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.


«Компаніївка - невеликий районний центр, середній рівень заробітної плати досить таки невеликий. Не кожен може дозволити купити собі навіть хороший велосипед, не говорячи вже про мотоцикл чи автомобіль, - розповідає Віктор Штундер, власник магазину “Барвінок”. - ПриватБанк надає можливість придбати товар в розстрочку, не переплачуючи ні копійки, користуватись ним і поступово розраховуватись з банком. Ми ж маємо можливіть збільшити товарообіг, і відповідно прибутки. Це дуже гарна підтримка малого і середнього бізнесу в таких непростих економічних умовах”.

“Сьогодні до сервісів “Оплата частинами” та “Бонус Плюс” ПриватБанку долучились майже 30% підприємств торгівельно-сервісної мережі Компаніївського району, - розповідає Ганна Браілова, керівник Компаніївського відділення №12 Кіровоградського управління ПриватБанку. - І це лише початок. Адже зручніть та вигідність цих програм доведено часом та величезною кількістю задоволених клієнтів. Ми пропонуємо підприємцям не послугу, ми пропонуємо їм стати нашими партнерами. Наше партнерство приносить не лише задоволення, але й досить таки непогані прибутки”. Сьогодні до сервісу «Оплата частинами» підключено найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Серед них Comfу, «Фокстрот», «Ельдорадо», «Алло» і інші. Лише у Кіровоградській області до сервісу «Оплата частинами» підключено більше 1,5 тис підприємств торгівельно-сервісної мережі.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!