​Людина-легенда – Володимир Висоцький

12.12.14, 18:00

На початку тижня у відділі мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка відбувся музично-поетичний вечір пам’яті В. Висоцького «Відлуння голосу століття», на який прийшли багато шанувальників творчості Володимира Семеновича...

Репертуар Володимира Висоцького складається з понад 600 пісень і 200 віршів. Його поезія різноманітна за темами, змістом, жанрами, але вона й сьогодні залишається популярною та не втрачає актуальності. На заході «Відлуння голосу століття» присутні дізналися про становлення Висоцького як актора, співака, поета.

Між фрагментами біографії звучали вірші та пісні у виконанні хлопців та дівчат, сповнені глибоким філософським змістом: «Парус», «Я несла свою беду», «Правда и ложь», «Скажи ещё спасибо», «Песня о друге», «Корабли постоят»… Кожен виконавець інтерпретував пісні Висоцького по-своєму.
До заходу була підготовлена книжкова виставка «Я співаю, і значить – я живу», а також добірка відеоматеріалів, де Володимир Семенович виконує свої пісні. Володимир Висоцький – Людина-легенда для багатьох поколінь. Серед присутніх на заході було багато молоді, а це означає, що творчість Висоцького подобається і сучасному поколінню.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…