Кіровоградські школярі обговорювали найцікавіші закони світу

30.01.15, 10:00

27 січня 2014 року на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченко провідним спеціалістом Головного управління юстиції у Кіровоградській області Пільгуй-Панченко К.М. було проведено чергове засідання лекторію «Молодь і право». Тема лекції: «Цікаві закони з усього світу».

Учні 8-го та 10-го класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області з зацікавленістю прослухали пізнавальну лекцію, на якій дізнались про правові системи сучасності, а саме про особливості романо-германської, англо-американської, релігійної та звичаєвої правової сім’ї.

Увазі учнів було запропоновано матеріал щодо джерел права у стародавньому світі та було ознайомлено з визначними історичними пам’ятками права України.
Під час проведеного лекторію діти дізнались не тільки про найрізноманітніші оригінальні закони з усього світу, а також цікавились незвичайними судовими справами та рішеннями.
Лекторій пройшов у дусі зацікавленості, жвавого обговорення запропонованого матеріалу.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Надюша,спасибо за добрые и теплые слова!Нам было очень приятно принимать у себя добрых и порядочных отдыхающих.Приезжайте…
Алёна .Пиццерия "La Vita"
Сочники очень вкусные!
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює