​Подорож у Країну Дитинства Всеволода Нестайка

03.02.15, 16:00

Протягом тижня у відділі дитячого та сімейного читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. А.П. Гайдара відбулися заходи, присвячені 85-річчю від дня народження українського прозаїка, драматурга Всеволода Нестайка. І немає в цьому нічого дивного: адже дитячий письменник своїми веселими, дотепними, мудрими й непересічними повістями й казками радує, веселить і повчає, у найкращому розумінні цього слова, вже не одне покоління.

Під час заходів, учням початкових класів шкіл м. Кіровограда, бібліотекар розповідав про творчий та життєвий шлях Всеволода Нестайка. Діти з задоволенням переглядали презентацію буктрейлера з циклу «Країна книжкових фантазій», взяли участь у обговоренні та голосному читанні повісті-казки автора «Чорлі». Книжка дуже сподобалася та справила неабияке враження на маленьких слухачів. На завершення зустрічі юні читачі познайомилися з різними виданнями творів письменника, які була представлені на книжковій викладці та запропонували їх почитати.

Подивитись буктрейлер пропонуємо і читачам "Тусовки"Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!