Рік, що минув, пройшов у музеї під гаслом "Україна єдина!"
07.03.15, 18:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004044/images/main/in-text-IMG_5453.jpg)
Колектив Кіровоградського обласного художнього музею публічно прозвітував про свою роботу у 2014 році. Запрошуємо переглянути наш звіт на сторінці музею.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004044/images/16212/in-text-IMG_5435.jpg)
Колектив Кіровоградського обласного художнього музею публічно прозвітував про свою роботу у 2014 році. Запрошуємо переглянути наш звіт на сторінці музею.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?