Займайтесь спортом... у розстрочку!

08.03.15, 14:00

Спортивний клуб “Олімп”, що по вул. Попова,9 у Кіровограді, став партнером ПриватБанку, приєднавшись до програм “Еквайринг”, “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка” ПриватБанку. Відтепер кіровоградці, власники карток ПриватБанку, можуть слідкувати за своєю фігурою, тренуватись, не переймаючись фінансовою стороною питання. Цим займеться ПриватБанк.

Досить лише звернути увагу на своє здоров’я чи фігуру та йти до спортивного клубу вже сьогодні. Оплачувати ж всі витрати на красиву поставу та гарне здоров’я можна згодом і частинами, не переплачуючи при цьому ні копійки. За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця безкоштовне. Щоб дізнатися про суму, доступну для придбання товарів чи послуг в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

«Партнерство з ПриватБанком надає нам можливість значно збільшити кількість клієнтів, адже можливіть зайнятися своїм здоров’ям, оплачувати тренування, колективні чи персональні, на жаль, сьогодні має не кожен бажаючий, - розповідає Кирило Мещерук, власник спортивного клубу “Олімп”. - Разом з ПриватБанком ми даємо можливість кожному подбати не лише про свою фігуру, а в першу чергу, про своє здоров’я. Але основне - це взаємовигідна співпраця фінансової установи та малого і середнього бізнесу. ПриватБанк дає гарну нагоду для підприємців не тільки підтримати на плаву свій бізнес, а навіть розвивати його, незважаючи на на всі економічні негаразди”.

Сьогодні до сервісу “Оплата частинами” підключено найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Серед них Comfу, “Фокстрот”, “Ельдорадо”, “Алло” та ін. За даними банку, з початку 2014 року кількість торговельних мереж і магазинів, у яких клієнти ПриватБанку можуть користуватися безкоштовною розстрочкою, зросла на 30%. Як повідомили в прес-службі банку, сервіс “Оплата частинами” сьогодні працює в більше ніж 30 000 торговельних точок. У Кіровоградської області більше 1,5 підприємств підключились до програми “Оплата частинами”.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ