"Кулінарна Сотня Кіровоградщини" тепер має склад для продуктів!
29.03.15, 10:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004162/images/main/in-text-10646951_1024547550897534_7750733560525388782_n.jpg)
"Кулінарна Сотня Кіровоградщини" висловлює подяку за допомогу у прибиранні складу добровольцям - бійцям Національної гвардії, а також організації "Самооборона Кіровограда". Тепер об'єднання має склад, де будуть зберігатися продукти. Окрема подяка - всім, хто попрацювали, хто зібрав, купив і передав мішки для сміття, і спасибі хлопцям із організації "Збережи світ" - за допомогу в організації машини.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004162/images/16842/in-text-11081419_1024547527564203_3797456354176982476_n.jpg)
В результаті ярмарки, яка пройшла у бібліотеці імені Чижевського, було раніше зібрано 1 285 грн. Днями був виставлений остаточний рахунок на 7 800 грн., який вже сплачено, тож сушарка вже відправлена у Кіровоград - "Кулінарна Сотня Кіровоградщини" чекає на її прибуття! Після сплати за сушарку на рахунку залишилось 3 448,73 грн. та готівкою 1 540 грн. Це дозволило купити 10 ящиків томатної пасти в сашетах
на 945 грн. Робота триває!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?