В гостях у казки
11.04.15, 10:00
9 квітня у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П. Гайдара для найменших користувачів відбулося інтерактивне голосне читання казки «Сова – мудра голова» в рамках міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки». До бібліотеки завітала незвичайна гостя – Мудра Сова.
Вона запросила малюків у подорож до Чарівного лісу. Розповіла казку про людські взаємини, чесність, жадібність, добро.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?