Вперше у Кіровограді проходять навчально-тренувальні збори збірної команди України з легкої атлетики
12.04.15, 12:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004233/images/main/in-text-1476215_1561815310736982_6937420506901951007_n.jpg)
На стадіоні ФК «Зірка» відбулася зустріч президента Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадія Заболотного, провідного тренера з легкої атлетики Валерія Заботкіна з членами і тренерами збірної команди України з легкої атлетики по метанню диску та штовханню ядра.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004233/images/17291/in-text-11014672_1561815307403649_7810047043091141900_n.jpg)
Сергій Ольшевський, директор стадіону ФК «Зірка», зокрема, зазначив, що на базі стадіону створено всі умови для повноцінної роботи - харчування і проживання організовані на належному рівні.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004233/images/17292/in-text-11127821_1561815304070316_3754681738632216017_n.jpg)
Геннадій Заболотний побажав спортсменам плідних тренувань і висловив сподівання, що відтепер, з появою такої сучасної тренувальної бази, Кіровоград і стадіон ФК «Зірка» буде регулярно приймати збори національного рівня.
Прес-центр ФЛАКО
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?