Смакота на ярмарку - від "Кулінарної Сотні Кіровоградщини"

23.04.15, 18:00

Сьогодні на площі Героїв Майдану пройшов перший у Кіровограді та областікнижковий ярмарок «Весняний книговир». У його рамках відбуваєтсья чимало цікавого, наприклад, Всеукраїнська акція "Бібліотека українського воїна" (можна передати книги з історії Української держави, її культури, Збройних сил, вітчизняну та світову літературу для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовці).

Також на ярмарку можна було купити ‪смаколики‬ від "Кулінарної сотні Кіровоградщини". На акції було багато народу, було сонячно і дуже цікаво!! Всі кошти, виручені за печиво, будуть направлені на закупівлю томатної пасти, без якої не можуть бути нафасовані борщі! "Кулінарна Сотня Кіровоградщини" потребує коштів, щоб купити крупи, ‪вермишель‬ та томатну пасту - для борщів/супів військовим. Тому ОГОЛОШУЄТЬСЯ збір коштів на карточку! Приватбанку 5168 7420 1161 5253 або приносьте продукти: ‪овочі‬, ‪крупи‬, томатну пасту - у неділю, 26-го квітня з 9.00 до 12.00 у Кіровоградський прес-клуб (буде фасування сумішей).
Комментарии

Вікторія Талашкевич24 апреля 2015 06:32
0
Кулінари старалися не марно - за смаколики отримали 2 576 грн.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок