Пісня – душа народу

01.05.15, 14:00

29 квітня у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П. Гайдара відбулося свято української пісні «Пісня – душа народу» в рамках соціально-патріотичного проекту «Моя країна – єдина родина». Учасниками заходу були користувачі бібліотеки, учні 4-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Діти здійснили екскурс у минуле до самих витоків української пісні та дізналися, що пісня - це частина життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку і супроводжує його від дитинства до старості. Від найперших днів життя лагідна мамина колискова наповнює дитячу душу любов’ю до людей, до природи. В давнину з піснею на вустах жінки випікали хліб, відзначали свята, йшли в похід захисники рідної землі. Вона пройшла крізь довгі століття, щоб сьогодні та в майбутньому хвилювати людські серця. Малеча із задоволенням співала українські пісні, декламувала вірші, але найбільше вразила гостей пісня про маму, виконана під супровід мелодійних звуків бандури.

Маємо надію, що саме такі заходи допоможуть сформувати у кожної дитини любов до Батьківщини, рідної пісні, мови, книги.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!