Кіровоградці відзначили День матерів

15.05.15, 16:00

Минулої неділі, - 10 травня, - вся Україна відзначала День Матері - свято любові і поваги до найдорожчої людини. У цей день ми з вами вшанували доброту, любов та самопожертву наших матерів.

Держава підтримує це сімейне свято як символ гідності та вдячності Матері за її життя і виховання дітей. Саме в цей день регіональний благодійний фонд "Відкрита Україна" за підтримки Кіровоградської Облдержадміністрації запросив на свято матерів, які виховали справжніх Героїв- захисників нашої Батьківщини.
На святі були присутні і дружини наших героїв, які сьогодні виховують гідне покоління українців. Свято розпочалось з привітання заступника Голови Кіровоградської ОДА Віти Вікторівни Атаманчук та творчих дітей міста. Під час зустрічі було проведно майстер-клас від бібліотеки ім. Д.Чижевського.
Психологічна служба «Ком-Пас» разом з родинами Героїв створили дерево з побажннями дітям, у яких немає мами і які живуть у дитячому будинку "НАШ ДІМ". Усі присутні були запрошені на прем'єру вистави "Наймичка" Кіровоградського академічного обласного театру ляльок. По закінченню кожна матуся отримала подарунки від Облдержадміністрації та благодійного фонду "Добротвір". Регіональний благодійний фонд «Відкрита Україна» дякує всім за підтримку та сподівається, що День Матері буде традиційним та шанованним в нашому суспільстві.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!