Біг-борди з фото Юлії Попович прикрасили місто

25.05.15, 14:00

Учасниці улюбленого багатьма конкурсу краси і таланту "Міс Педагогічний Ліцей", який пройшов цієї весни у Кіровограді, взяли у рамках змагання і участь у фотосесії до Тижня планування сім'ї. Фото для школярок робила Зоя Богдашова на стадіоні "Зірка". Згодом на сайті "Тусовка" тривало Інтернет-голосування, і користувачі обирали дівчину, яка, на їх думку, найкраще вийшла на фото.

За право бути обличчям інформаційної кампанії до Тижня планування сім'ї на Кіровоградщині змагалися Мутнова Анна, Стрелець Валерія, Пузікова Тетяна, Кудрявцева Валерія, Волошинова Тетяна, Гавриленко Юлія, Касьяненко Аліна, Саідова Марія, Попович Юлія та Волкова Софія.

Найбільше друзів, які підтримали свою подругу і проголосували за неї, виявилося у Юлії Попович. Вона і стала обличчям інформаційної кампанії до Тижня планування сім'ї на Кіровоградщині. Біг-борди із плакатом, на якому фото Юлії, вже розміщені у Кіровограді - у рамках проекту "Журналістська Школа Здоров'я", що його реалізує на Кіровоградщині громадська організація "Прес-клуб" за підтримки Благодійного Фонду “Здоров’я жінки і планування сім’ї" на кошти Агентства США з міжнародного розвитку/USAID.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Juliia V.Церква Святої Параскеви у селі Люшнювате
14 вересня 2019 року відвідали і ми церкву Святої Параскеви. Службу тут служить отець Григорій і Галина кожної суботи…
Дина .Гайворон: Записки из ада
Если вам не понравился наш город'это не значит что нужно его так хаять.В Кировограде тоже не фонтан'а грязи намного…
Саша .ТЕАТР ВУХ "на клумбі"
Скиньте точку в gps. спасибо