Програма "Активні громадяни" крокує Кіровоградом: Презентація на філфаці

28.05.15, 16:00

Днями на філологічному факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету пройшов міні-тренінг, фактично - презентація програми «Активні громадяни» (Active Citizens). Провела захід випускник програми - Вікторія Талашкевич, керівник Кіровоградського прес-клубу - для майбутніх журналістів - студентів другого та третього курсів спеціальності "Видавнича справа та редагування".

Програма, про яку йде мова, впроваджується у світі з ініціативи Британської Ради і спрямована на збільшення індивідуальних внесків громадян, які мають вплив в своїй громаді. Загальна мета всіх дій - це досягнення сталого розвитку на локальному та глобальному рівнях. Тож, програма «Активні громадяни» забезпечує громадян інструментами та підтримкою для кращого розуміння, яким чином співпрацювати з людьми з різними світоглядами. А знання - чи це не найкращий інструмент?!

Про те, що таке громада, яка роль людини у громаді, якою може бути влада і як на неї впливати, і йшла мова під час міні-тренінгу для найбільш активних та мотивованих студентов філологчіного факультету - майбутніх журналістів. Зібрав їх докупи викладач - Дмитро Шульга, - дякуємо йому дуже!

- Найближчим часом, а саме 11-12 та 13-14 червня ми разом із Катериною Заботкіною (це волонтер, учениця Кіровоградського педагогічного ліцею) проведемо у Кіровограді два дводенних тренінги за програмою «Активні громадяни». І ще один тренінг - у районі області. Результатом всіх тренінгів мають стати проекти соціальної дії, які, у разі їх грунтовності, може підтримати фінансово Британська рада, - розповідає Вікторія Талашкевич. І дякує керівництву філологічного факультету за сприяння в організацвії спілкування з молоддю. Тож, слідкуйте за анонсами / оголошеннями про тренінги на сайті "Тусовка", беріть участь, будьте активними!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…