Програма "Активні громадяни" крокує Кіровоградом: Презентація на філфаці

28.05.15, 16:00

Днями на філологічному факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету пройшов міні-тренінг, фактично - презентація програми «Активні громадяни» (Active Citizens). Провела захід випускник програми - Вікторія Талашкевич, керівник Кіровоградського прес-клубу - для майбутніх журналістів - студентів другого та третього курсів спеціальності "Видавнича справа та редагування".

Програма, про яку йде мова, впроваджується у світі з ініціативи Британської Ради і спрямована на збільшення індивідуальних внесків громадян, які мають вплив в своїй громаді. Загальна мета всіх дій - це досягнення сталого розвитку на локальному та глобальному рівнях. Тож, програма «Активні громадяни» забезпечує громадян інструментами та підтримкою для кращого розуміння, яким чином співпрацювати з людьми з різними світоглядами. А знання - чи це не найкращий інструмент?!

Про те, що таке громада, яка роль людини у громаді, якою може бути влада і як на неї впливати, і йшла мова під час міні-тренінгу для найбільш активних та мотивованих студентов філологчіного факультету - майбутніх журналістів. Зібрав їх докупи викладач - Дмитро Шульга, - дякуємо йому дуже!

- Найближчим часом, а саме 11-12 та 13-14 червня ми разом із Катериною Заботкіною (це волонтер, учениця Кіровоградського педагогічного ліцею) проведемо у Кіровограді два дводенних тренінги за програмою «Активні громадяни». І ще один тренінг - у районі області. Результатом всіх тренінгів мають стати проекти соціальної дії, які, у разі їх грунтовності, може підтримати фінансово Британська рада, - розповідає Вікторія Талашкевич. І дякує керівництву філологічного факультету за сприяння в організацвії спілкування з молоддю. Тож, слідкуйте за анонсами / оголошеннями про тренінги на сайті "Тусовка", беріть участь, будьте активними!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Juliia V.Церква Святої Параскеви у селі Люшнювате
14 вересня 2019 року відвідали і ми церкву Святої Параскеви. Службу тут служить отець Григорій і Галина кожної суботи…
Дина .Гайворон: Записки из ада
Если вам не понравился наш город'это не значит что нужно его так хаять.В Кировограде тоже не фонтан'а грязи намного…
Саша .ТЕАТР ВУХ "на клумбі"
Скиньте точку в gps. спасибо