Краще гір можуть бути змагання зі скелелазання

04.06.15, 10:00

Вже багато років Кіровоградська область славиться своїми спортсменами-екстремалами в царині скелелазіння. Саме цей вид спорту все більше притягує до себе підростаюче покоління. Черговим доказом цього став Чемпіонат області зі скелелазіння серед школярів та гуртківців позашкільних навчальних закладів, який відбувся 30 травня на базі КЗ « Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Цьогоріч на ці змагання приїхали близько 100 представників з 6 регіонів області. Учасників було розділено на 3 вікові групи в яких було визначено кращих з кращих в індивідуальній майстерності. Високі результати показали вихованці гуртків: КЗ»КОЦТКЕУМ» - Болокан Олеся, Шаповалов Єгор, Ніколаєв Єгор, Петлюренко Альбіна, Єрофєєв Матвій ( тр.Русінова В.М), СК «Динамо» - Борок Максим, Ткач Ярослав, Здір Яна, Токар Діана, Ульянченко Максим (тр. Побережець М.Й.) , ЗОШ №32 – Самойленко Наталія (тр. Коток І.В.), «ROYAL RENGERS» - Плохов Ніл ( тр. Чаловський А.В.) та вихованці будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради – Масяж Софія та Кіреєва Анастасія ( тр. Ізмайлос С.П.). В командній техніці практично у всіх вікових групах точилась запекла боротьба з перемінним успіхом між представниками команд «Центр» (тр. Побережець М.Й.) та КЗ «КОЦТКЕУМ» (тр. Русінова В. М.), виключенням стала тільки вікова група 2002-2003 року народження де друге місце виборола команда ЗОШ №32 (тр. Коток І.В.).

Всі учасники змагань були нагороджені смачними подарунками від спонсора змагань компанії «Волошкове поле», почесними грамотами і медалями КЗ «КОЦТКЕУМ» та неймовірними емоціями від проходження етапів змагань. З нетерпінням очікуємо звершень від скелелазів Кіровоградщини на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!