За рік кількість смартфонів в мережі «Київстар» збільшилася на 2,3 млн

20.06.15, 16:00

Кількість «розумних» пристроїв в мережі «Київстар» безперервно зростає. Вже налічується понад 7,68 млн смартфонів і планшетів їх кількість зросла на 2,26 млн протягом останнього року. З цього числа 6,3 млн смартфонів і планшетів підтримують стандарт зв'язку 3G. Із загального числа власників смартфонів близько 75% користуються пристроями на базі операційної системи Android. Їх кількість збільшилася на 2,3 млн за рік з травня 2014 по травень 2015 і становить 5,73 млн. З них 5,52 млн це смартфони.

На 160 тисяч збільшилась кількість пристроїв iOS за рік і становить 654 тисячі це 8,5% всіх пристроїв у мережі «Київстар». Смартфонів з них – 622 тисячі. Число прихильників пристроїв з операційною системою Windows продовжує повільно, але впевнено рости за рік власників смартфонів Windows стало більше на 69,5 тисяч.

Загалом в мережі «Київстар» смартфонів і планшетів з ОС Windows зараз налічується 249 тисяч. Продовжує зменшуватися кількість телефонів на базі операційних систем Bada і Symbian. За останній рік пристроїв Bada зменшилася на 13% і становить 147 тисяч, а гаджетів Symbian зменшилося на 22% і нараховується 894 тисячі. Для підрахунку кількості смартфонів у мережі «Київстар» використовуються прийняті серед частини операторів ринку мобільного зв'язку критерії. Так, враховуються тільки ті унікальні пристрої (IMEI), які були активні протягом трьох місяців (з них відправлялися повідомлення, здійснювалися дзвінки, використовувався GPRS). Кожен смартфон враховується тільки один раз за вказаний період.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!